title

Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0090
OBOWIĄZKI:

wykonywanie prac budowlanych. Praca wg zleceń, teren RP, praca w delegacji (wyjazd odbywa się spod siedziby firmy). Praca na umowę zlecenie, 18,30 zł brutto/godz.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

brak wymaganego wykształcenia, umiejętność pracy w zespole, umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami ręcznymi, mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska, kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych, uprawnienia mile widziane, doświadczenie mile widziane, mile widziana komunikatywna znajomość języka ukraińskiego lub języka rosyjskiego.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu