title

Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Pisarzowice
Numer: StPr/22/2106
OBOWIĄZKI:

Pomoc w montażu konstrukcji zewnętrznych, wewnętrznych, ścian, stropów. Pomoc w wykonywaniu prac ogólnobudowlanych oraz wykończeniowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, doświadczenie nie jest wymagane, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów, gotowość do pracy w terenie, podstawowa znajomość języka ukraińskiego i polskiego z uwagi na pracę w zespole zróżnicowanym narodowościowo.

Miejsce pracy:

Pisarzowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej