title

Pomocniczy robotnik przemysłowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pomocniczy robotnik przemysłowy
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/22/0578
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE PROSTYCH PRAC PRZY OBRÓBCE ELEMENTÓW, PRZEPROWADZANIE OPERACJI TECHNOLOGICZNYCH ZWIĄZANYCH Z PRODUKCJĄ WĘDZONEK, KIEŁBAS, KONSERW, ITP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Aktualna książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia - koszt ponosi Giewont HG Sp. z o.o. Sp.K.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

BATER Sp. z.o.o.

Pracownik Produkcyjny

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
obsługa maszyn produkcyjnych zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości gotowość do pracy w systemie zmianowym rzetelne podejście do powierzonych obowiązków...

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji (Operator Maszyn)

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
Główne zadania: Praca na linii produkcyjnej, Kontrola jakości produkowanych wyrobów, Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Od kandydatów oczekujemy: Gotowości...

Roca Polska

Pracownik Produkcji

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
Miejsce pracy: Gliwice Jeżeli posiadasz: Gotowość do pracy na produkcji, Gotowość do świadczenia pracy w systemie jedno lub trzy zmianowym, Zdolność...