title

Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0037
OBOWIĄZKI:
przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i częśći itp. na miejsce prowadzenia prac, wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności montażu podzespołów lub wyrobów gotowych, ręczne sortowanie produktów lub komponentów, przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej, przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji, mycie i czyszczenie zdemontowanych podzespołów i części, ładowanie i rozładowywanie wózków, czyszczenie maszyn, sprzętów i narzędzi wykorzystywanych w produkcji, praca 6-7 dni w tygodniu, również w niedziele, praca na dwie zmiany, wynagrodzenie godzinowe brutto, praca na terenie Sosnowca i województwa śląskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie 1 miesiąc na danym stanowisku, bardzo dobra kondycja fizyczna ze względu na pracę o wyskoich obciążeniach fizycznych, dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych, bardzo dobry wzrok, predyspozycje do pracy stojącej

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu