title

Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0038
OBOWIĄZKI:
prace ręczne przy liniach montażu gotowych wyrobów lub półproduktów, obsługa maszyn i urządzeń do kontroli wzrokowej wałków, wzrokowe oglądania powierzchni szlifowanych wałków, pakowanie do kolejnego etapu procesu technologicznego, pomiar detali na urządzeniach pomiarowych, kontrola wizualna produkowanych detali, transport i pakowanie do kolejnego etapu procesu technologicznego, praca 6-7 dni w tygodniu, również w niedziele, praca na dwie zmiany, wynagrodzenie godzinowe brutto, praca na terenie Sosnowca i województwa śląskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie 1 miesiąc na danym stanowisku, bardzo dobra kondycja fizyczna ze względu na pracę o wysokich obciążeniach fizycznych, dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych, bardzo dobry wzrok, predyspozycje do pracy stojącej

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu