title

Pomocnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2458
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: zawodowe; doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane; podstawowa wiedza z zakresu wylewania posadzek i fundamentów, umiejętność tynkowania, wygładzania i malowania; mile widziana umiejętność kafelkowania posadzek; jedna zmiana; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach