title

Pomocnik do montażu rusztowań

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/21/0307
OBOWIĄZKI:
Przewóz ładunków - praca na terenie woj. śląskiego. Praca od poniedziałku do piątku. Oferta skierowana także do rencistów i emerytów. Wymagane prawo jazdy kat. C, mile widziane uprawnienia HDS. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Kontakt z pracodawcą e-mailowy: mjrusztowania@interia.pl oraz telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. C

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku