title

Pomocnik kucharza kuchni indyjskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/1940
OBOWIĄZKI:

Obróbka warzyw, mięsa, ryb; wykonywanie zleconych przez kucharza czynności pomocniczych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

umiejętność przygotowywania i obróbki warzyw i mięsa oraz pracy w międzynarodowym zespole; brak alergii na orientalne przyprawy

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie