Pomocnik montera instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/20/0365
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie poleceń przełożonego, pomoc w wykonywaniu instalacji wentylacyjnej. Praca na terenie Siemianowic Śląskich i miast ościennych (do 50 km). Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00. Istnieje możliwość przyuczenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich