title

Pomocnik montera konstrukcji budowlanych

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Pisarzowice
Numer: StPr/22/2159
OBOWIĄZKI:
Pomoc w montażu konstrukcji zewnętrznych/wewnętrznych, ścian, stropów. Pomoc w wykonywaniu prac ogólnobudowlanych oraz prac wykończeniowych. Współpraca w brygadzie z pracownikami z Ukrainy. Praca również na wysokości, jednozmianowa w godz. 6.00-14.00 od poniedziałku do piątku na terenie całej Polski, obecnie Siemianowice ul. Budowlana 17 (pracodawca zapewnia dojazd z siedziby firmy i w razie konieczności zakwaterowanie).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe. Konieczna komunikatywna znajomość języka ukraińskiego, podstawowa znajomość języka polskiego, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów.

Miejsce pracy:

Pisarzowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej