title

Pomocnik operatora cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/21/0056
OBOWIĄZKI:
Obróbka mechaniczna elementów metalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: 3 miesiące doświadczenia na podobnym stanowisku w przeciągu ostatnich 6 miesięcy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 20,04 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich