title

Pomocnik operatora maszyn i urządzeń produkcyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Kuźnica Kiedrzyńska
Numer: StPr/20/2065
OBOWIĄZKI:

Pomoc w obsłudze maszyn i urządzeń; pomoc w zakresie kontroli jakości produkcji; prace porzadkowe, transportowe.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętności manualne

Wymagania inne:

mile widziane: doświadczenie zawodowe, znajomość języka ukraińskiego ze względu na pracę z pracownikami ukraińskimi, wykształcenie średnie; wymagane: zdolności manualne, dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Kuźnica Kiedrzyńska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 060 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie