title

Pomocnik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pomocnik produkcji
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/0138
OBOWIĄZKI:
Montaż, załadunek, rozładunek szyb, dźwiganie pow. 25 kg, inne prace pomocnicze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Mile widziane 2 miesięczne doświadczenie na produkcji, predyspozycje do dźwigania

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Roca Polska

Pracownik Produkcji

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
Miejsce pracy: Gliwice Jeżeli posiadasz: Gotowość do pracy na produkcji, Gotowość do świadczenia pracy w systemie jedno lub trzy zmianowym, Zdolność...

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pracownik produkcji

Lokalizacja: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Dodane: 2021-03-05
pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pracownik produkcji

Lokalizacja: śląskie / Łaziska Górne

Dodane: 2021-03-05
- bieżąca obsługa linii produkcyjnych, - odbieranie wyrobów z maszyn, - czyszczenie pojemników, - naklejanie etykiet. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA...