title

Pomocnik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/1489
OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie z należytą starannością prac w procesie montażu elementów drzwi z wykorzystaniem odpowiednich maszyn i narzędzi; dbanie o stanowisko pracy oraz przestrzeganie standardów BHP.- Wykonywanie zlecenie zależnie od zapotrzebowania produkcji w godzinach od godz. 6:00 do godz. 14:00 i/lub od godz. 14:00 do godz. 22:00 + soboty, niedziele.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: brak. Wymagane umiejętności: zdolność do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej. Wymagana podstawowa umiejętność liczenia. Wymagana podstawowa umiejętność obsługi komputera. Wymagana zdolność koncentracji. Wymagana możliwość wykonywania pracy w pozycji stojącej oraz w porze nocnej.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach