Pomocnik serwisanta urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/22/0906
OBOWIĄZKI:
naprawa, serwis i przegląd urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie minimum zawodowe, doświadczenie w chłodnictwie, sprawna obsługa narzędzi i elektronarzędzi, umiejętność naprawy, serwisu i przeglądu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, mile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie