title

Pomocnik serwisanta

Ogłoszenie numer: 3695553, z dnia 2020-09-28

Klient portalu Praca.pl

Specjalistyczne usługi gazownicze.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Wspomaganie serwisanta w zakresie wykonywanej pracy. Branża gazownictwo - serwis urządzeń technologicznych na terenie Polski.

Wymagania

  • Umiejętności w posługiwaniu się narzędziami ręcznymi.
  • Zainteresowania związane z techniką.
  • Sumienność, punktualność.
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.
  • Preferowany kandydat z okolic Bytomia, Zabrza, Gliwic, Chorzowa, itp.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na poziomie 3600 brutto. + premie.

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN