title

Portier / Pracownik Gospodarczy

Ogłoszenie numer: 7022295, z dnia 2022-06-09

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Portier / Pracownik Gospodarczy

Miejsce pracy: Sosnowiec

 

Opis stanowiska

  • dozorowanie siedziby firmy
  • prace porządkowe

Wymagania

  • mile widziany rencista III grupa lub emeryt

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

S-3 Personal Sp. z o.o.

Portier / Pracownik gospodarczy

Lokalizacja: śląskie / Tarnowskie Góry

Dodane: 2022-06-25
monitorowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących dokonywanie obchodów terenu sprawowanie opieki nad obiektem wykonywanie prac porządkowych wokół budynku...

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Portier / Pracownik Gospodarczy

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2022-06-24
dozorowanie siedziby firmy prace porządkowe mile widziany rencista III grupa lub emeryt

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Portier w dziale adminstrowania nieruchomościami i analiz mediów

Lokalizacja: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Dodane: 2022-06-15
Portier w Dziale Adminstrowania Nieruchomościami i Analiz Mediów