title

Portier / sprzątacz

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Portier / sprzątacz
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/20/0543
OBOWIĄZKI:
Otwieranie bramy. Sezonowo odsnieżanie drogi dojazdowej oraz palenie w piecu, grabienie liści, koszenie trawy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe mile widziane

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

17 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Portier / Dozorca

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dodane: dzisiaj
Oczekiwania: Orzeczony stopień o niepełnosprawności - mile widziane Samodzielność w działaniu Gotowość do podjęcia w godzinach nocnych Zadaniem zatrudnionej...

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Portier / Dozorca

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: 2020-11-30
Oczekiwania: Orzeczony stopień o niepełnosprawności (mile widziane) Samodzielność w działaniu Gotowość do podjęcia w godzinach nocnych  Zadaniem...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Portier-dozorca - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2020-11-26
Wykształcenie i doświadczenie: brak wymagań; praca zmianowa przy ochronie zakładu pracy, drobne prace porządkowe, dbałość o teren posesji, obchody; praca...