title

Pozostali magazynierzy i pokrewni

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0378
OBOWIĄZKI:
sprawdzanie stanu używanych palet pod względem ich uszkodzenia, układanie palet w odpowiednie miejsca na magazynie, utrzymanie porządku i czystości, praca na trzy zmiany, praca w godzinach 6:00 - 22:00, wynagrodzenie godzinowe brutto.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: energiczność

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu