title

Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Rybarzowice
Numer: StPr/21/2446
OBOWIĄZKI:
Ręcznie wykonywanie prac prostych w przemyśle (segregowanie, pakowanie, znakowanie, porządkowanie w przemyśle wyrobów plastikowych (doniczki, konewki, sanki)).Praca w ramach umowy-zlecenie, w ilości 40 godzin w tygodniu, proponowane wynagrodzenie: 18,30 zł godzinowo.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Konieczna znajomość języka ukraińskiego z uwagi na współpracę w zespole ukraińskojęzycznym.

Miejsce pracy:

Rybarzowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej