title

Pracownik administracyjno - biurowy - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Tworków
Numer: StPr/21/0156
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie średnie lub wyższe.
Miejsce pracy:

Tworków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Doradca ds.rynku pracy - stażysta

Lokalizacja: śląskie / Racibórz

Dodane: 2021-03-05
Wykształcenie średnie.Umiejętność samodzielnego myślenia, kreatywność, duże zaangażowanie w rozwój osobisty, rzetelność, uczciwość.

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Inspektor (staż)

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

ING Tech Poland

Stażysta w obszarze IAM [rekrutacja online]

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2021-03-04
umowa o pracę taki rodzaj umowy oferujemy Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00 w tych godzinach pracujemy ul. Konduktorska 35, Katowice tutaj mieści się nasze...