title

Pracownik administracyjno - biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0170
OBOWIĄZKI:

uzupełnianie i archiwizacja dokumnetacji firmowej oraz dbanie o prawidłowy jej obieg w firmie. Uzupełnianie i publikowanie informacji na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Zaopatrywanie biura w art. biurowe. Przygotowanie pism i korespondencji firmowej, wykonywanie i odbieranie telefonów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach