title

Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/22/0750
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac biurowych związanych z obsługą dokumentów oraz komputera. Obsługa korespondencji.Oferta stażu przeznaczona dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne.Miejsce stażu: Pierwszy Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej, Dział Identyfikacji i Rejestracji Podatkowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie ogólnokształcące, biegła znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej