title

Pracownik administracyjno- biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Suszec
Numer: StPr/22/0361
OBOWIĄZKI:
obsługa sekretariatu w tym poczty przychodzącej i wychodzącej, wprowadzanie danych do programów komputerowych, obsługa administracyjna i organizacyjna biura, obsługa urzązdeń biurowych, obsługa programów komputerowych, pomoc w sprawach księgowo-kadrowo-płacowych, zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe oraz spożywcze, dbanie o wizerunek firmy, biura, wykonywanie innych poleceń przełożonych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie średnie, mile widziana znajomość programu COMARCH OPTIMA, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Suszec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie