title

Pracownik administracyjno-biurowy/projektant

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pracownik administracyjno-biurowy/projektant
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/21/0638
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, wykonywanie projektów, dobór materiałów, rozpisywanie akcesoriów meblowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi komputera

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2021-11-29
Prace wspomagające przy obróbce metali, przy recyklingu kolorowych metali; bieżące kontrolowanie i korygowanie pracy; czyszczenie konserwacja używanych narzędzi...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Kelner

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2021-11-29
Obsługa konsumenta w restauracji; przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej; przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich; serwowanie potraw...

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Konsultant / psycholog (ds.14001.74.2021)

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2021-11-29
- Więcej informacji na stronie: http://www.mops.katowice.pl- Informacja o naborze DS. 14001.74.2021- Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach...