title

Pracownik administracyjno-biurowy/recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Pyskowice
Numer: StPr/22/0883
OBOWIĄZKI:

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, (Projekt POWER). Wykształcenie : min.średnie; mile widziana znajomość języka obcego; zakres obowiązków: obsługa administracyjno biurowa; sporządzanie pism; obsługa urzadzeń biurowych; obsługa klientów; ewidencja stanów magazynowych; przygotowywanie towarów; kompletacja towarów na magazynie; obsługa recepcji; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Pyskowice

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Pyskowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach