title

Pracownik administracyjno-biuurowy(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik administracyjno-biuurowy(staż)
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/1378
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Urząd Dozoru Technicznego

Młodszy specjalista ds. administracyjno - finansowych

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2020-11-24
Kluczowe obowiązki: Obsługa Klientów zewnętrznych i wewnętrznych Oddziału ze szczególnym uwzględnieniem świadczenia wsparcia dla Inspektorów dozoru...

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Specjalista ds. administracji

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2020-11-23
- Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników z Ukrainy, Rosji, Mołdawii, Gruzji itp. Prowadzenie bazy danych, współpraca z lokalnymi koordynatorami, kontakt...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pracownik administracyjno-magazynowy

Lokalizacja: śląskie / Pyskowice

Dodane: 2020-11-20
Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracyWykształcenie: min. średnie; mile widziana znajomość języka angielskiego; obsługa komputera; zakres...