title

Pracownik administracyjny (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracownik administracyjny (staż)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/0331
OBOWIĄZKI:

Dla każdego stanowiska odrębny program stażu. W załączniku.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe,

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Technik administracji

Lokalizacja: śląskie / Tarnowskie Góry

Dodane: 2022-11-24
Prowadzenie spraw kancelaryjno-administracyjnych; przygotowanie dokumentów do archiwizacji; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...

Home Credit Group Finanse i Nieruchomości Sp. z o.o.

Specjalista ds. Administracji w Dziale Sprzedaży

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2022-11-24
Twój zakres obowiązków: Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy Sporządzanie umów i kompletowanie dokumentów do umów Aktywne wsparcie...

Genpact PL

Documentation Specialist

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2022-11-24
Inviting applications for the role of Documentation Specialist - hybrid work from Katowice. Job description: Shipping documentation collection; Sharing digital & paper...