title

Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/0167
OBOWIĄZKI:
obsługa urządzeń biurowych, obsługa centralki telefonicznej, przygotowywanie pism, obsługa klienta oraz kasy fiskalnej, segregowanie dokumentów, wykonywanie bieżących zleceń pracodawcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, średnie, wyższe, komunikatywność, miła aparycja, znajomość obsługi komputera (pakiet Office)

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie