title

Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/22/0986
OBOWIĄZKI:
weryfikacja poprawności faktur zakupowych, wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych, wsparcie w rozliczeniach, wsparcie w kadrach, analiza kont rozrachunkowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie ekonomiczne, doświadczenie w księgowości i kadrach oraz mile widziana znajomość programu INSERT.

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie