title

Pracownik administracyjny(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/23/0013
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Zobacz podobne oferty

Coloplast Business Centre Sp z o.o.

Pracownik Administracyjny z j. francuskim

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: dzisiaj
Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Wprowadzanie danych do systemów Organizacja i przechowywanie danych klientów Weryfikacja i uzupełnianie...

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Pracownik administracyjny

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

prace administracyjno - biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: s

CTL Logistics

Specjalista ds. rozliczeń i administracji

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2023-01-30
Opis stanowiska: prowadzenie oraz aktualizacja raportów oraz zestawień wagonowych; sporządzanie i ewidencjonowanie zamówień; ewidencja, monitorowanie oraz...