title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Miejsce pracy: Rydułtowy
Numer: StPr/20/1007
OBOWIĄZKI:
Staż w Referacie Podatków, UM Rydułtowy.zapoznanie się z procedurą postępowania podatkowego,przygotowanie projektów decyzji dotyczących udzielonych ulg podatkowych,przygotowanie projektów decyzji dotyczących ustalenia zobowiązania podatkowego,weryfikacja bazy danych na potrzeby ustalenia zobowiązania podatkowego w podatku rolnym, leśnym, od nieruchomosci
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Preferowane osoby z wykształceniem wyższym administracyjnym.

Miejsce pracy:

Rydułtowy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim