title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Sośnicowice
Numer: StPr/20/2349
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracyWykształcenie: min.średnie, mile widziana znajomość podstaw ekonomii; zakres obowiazków: fakturowanie, sporządzanie dowodów wewnętrznych, obsługa programu Optima, zamawianie towarów, przyjmowanie zamównień od klientów, logistyka, archiwizacja dokumentów; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Sośnicowice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik prac biurowych*
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Sośnicowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach