title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/20/1637
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik prosimy o kontakt do swojego doradcy klienta. Refundacja w ramach stażu. Charakterystyka stażu: obsługa sprzętu biurowego, pakowanie poczty, kompletowanie dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Pracownik kancelaryjny

Lokalizacja: śląskie / Będzin

Dodane: 2021-01-19
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe; zapoznanie sie z Regulaminem Organizacyjnym i Regulaminem Pracy oraz Ustawąomocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, o...

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pracownik biurowy

Lokalizacja: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Dodane: 2021-01-19
PRACOWNIK BIUROWY

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Technik prac biurowych ze znajomością języka rosyjskiego

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2021-01-18
odczytywanie maili w języku rosyjskim, skanowanie, kserowanie dokumentów, adresowanie kopert i wszelkiej korespondencji w języku rosyjskim, pisanie pism w ww....