title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/21/0034
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych (szeroko pojmowana), przyjmowanie i obsługa interesantów, dbanie i budowanie więzi z istniejącymi klientami firmy, prowadzenie rozmów handlowych, prowadzenie bazy danych klientów, sporządzanie raportów z przebiegu prac.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Mysłowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Technik prac biurowych

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: dzisiaj
Obsługa urządzeń znajdujących się w biurze takich jak komputer, telefon, drukarka; sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej;...

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Technik prac biurowych

Lokalizacja: śląskie / Rydułtowy

Dodane: dzisiaj
Referat Podatków -zapoznanie się z procedurą postępowania podatkowego, -przygotowanie projektów decyzji dotyczących udzielonych ulg podatkowych, -przygotowanie...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Pracownik administracyjno - biurowy

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: wczoraj
obsługa kancelarii, obsługa sekretariatów, pomoc przy pracach związanych z archiwizacją dokumentów, kserowanie dokumentów, obsługa urządzeń biurowych, itp....