title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0271
OBOWIĄZKI:
szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe;sporzadzanie pism w edytorze tekstu; tworzenie i aktualizowanie bazy danych; obsługa urzadzeń biurowych; obsługa interesantów; przyjmowanie i ewidencjonowanie korespondencji; segregowanie dokumentów; archiwizowanie; sporzadzanie dokumentów dot. pracowników; tworzenie zestawień w arkuszu kalkulacyjnym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, obsługa komputera 3 godziny

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie