title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/0436
OBOWIĄZKI:

obsługa klienta, przygotowywanie dokumentacji zasobów mieszkaniowych, przygotowywanie umów najmu, rozliczanie mediów, obsługa programów zarządcy nieruchomości, obsługa programu Excel

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie/wyższe, obsługa komputera, obsługa programu Excel.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu