title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1288
OBOWIĄZKI:
Wprowadzanie oraz wystawianie faktur dla kontrahentów.Firma zajmuje się nakładaniem powłok ochronnych na elementy metalowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie mile widzianewyższe, mile widziana umiejętność wystawiania faktur poprzez programy przeznaczone do tego, mile widziana znajomość języka ukraińskiego, doświadczenie zawodowe: min. 3 miesiące pracy na danym stanowisku

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu