title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1329
OBOWIĄZKI:
RPO (GRUPA WIEKOWA POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA)- kontakt z klientem i pozyskiwanie nowych,- przedstawienie ofert firmy, jej redagowanie,- tworzenie i uzupełnianie danych informacyjnych o firmie i prowadzonej działalności,- bezpośredni kontakt z ludźmi pracującymi w placówce w celu uzupełnienia informacji o zapotrzebowaniu na materiały dodatkowe mające uatrakcyjnić ofertę,- kontakt z ośrodkami wypoczynkowymi, poszukiwanie nowych kontrahentów,- zachowanie w tajemnicy danych pracowników i całego przedsiębiorstwa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej