title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Poręba
Numer: StPr/21/0858
OBOWIĄZKI:
poszukiwanie nowych klientów, przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją w dziale sprzedaży, przygotowanie raportów sprzedażowych, koordynacja zamówień, współpraca z firmami podwykonawczymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym, umiejętność obsługi komputera (excel)

Miejsce pracy:

Poręba

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie