title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0400
OBOWIĄZKI:
sprzedaż oferty edukacyjnej w ramach realizacji założonych planów sprzedażowych w procesie kontaktu bezpośredniego, telefonicznego i mailowego; analiza rynku i ofert podmiotów działających w obszarach zbieżnych z przedmiotem działalności Pracodawcy; budowanie relacji z klientem; obsługa administracyjna kandydatów, studentów, oraz absolwentów WSH zarówno w kontakcie bezpośrednim jak i telefonicznym oraz mailowym; przygotowanie dokumentacji kandydatów przyjętych na studia; przygotowanie dokumentacji procesu rekrutacji; praca w godzinach: 8.00-16.00, 9.00-17.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietu office

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

komunikatywność, kultura osobista, umiejętność organizowania czasu pracy

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu