title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/22/0347
OBOWIĄZKI:
DZIAŁ WINDYKACJI: obsługa korespondencji, lokatorów i najemców, tworzenie statystyk i analiz, przygotowanie dokumentacji do archiwizowania, pomoc i uczestnictwo w wizjach w terenieDZIAŁ FINANSOWY: sprawozdanie i rejestrowania dokumentów księgowych, przygotowanie dokumentacji do archiwizacji, sporządzanie pism, obsługa klientów, prowadzenie ewidencji środków trwałych, pomoc przy sporządzaniu sprawozdań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach