title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/22/1026
OBOWIĄZKI:
1.wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, dotyczących pracy; 2.pomoc w rejestracji medycznej3.obsługiwanie korespondencji firmowej, przepisywanie pism4.przyjmowanie i obsługa pacjentów5.przyjmowanie i obsługa kontrahentów6.udzielanie informacji (w tym: telefonicznie, e-mailowo); 7.obsługiwanie urządzeń biurowych;8.przyjmowanie i zarządzanie zamówienia9.porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej; 10.organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, BHP, ochrony ppoż.,ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii.11.wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: osoba komunikatywna

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju