title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/22/1027
OBOWIĄZKI:

1. wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, dotyczących pracy; 2. pomoc w rejestracji medycznej 3. obsługiwanie korespondencji firmowej, przepisywanie pism 4. przyjmowanie i obsługa pacjentów 5. przyjmowanie i obsługa kontrahentów 6. udzielanie informacji (w tym: telefonicznie, e-mailowo); 7. obsługiwanie urządzeń biurowych; 8. przyjmowanie i zarządzanie zamówienia 9. porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej; 10. organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii. 11. wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju