title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Brudzowice
Numer: StPr/22/1304
OBOWIĄZKI:

Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, zajmowanie się dokumentacją i korespondencją, obsługa urządzeń biurowych (drukarka, skaner), odbieranie połączeń telefoncznych, wystawianie faktur i obsługa programu magazynowego, monitorowanie płatności faktur i rozliczeń, udzielanie informacji na temat ofert firmy, obsługa korespondencji i e-mail - odpisywanie na nią, obsługa sekretariatu, dbanie o pozytywny wizerunek spółki.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, obsługa komputera - 8 godz., dokładność, samodzielność

Miejsce pracy:

Brudzowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie