title

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/21/0018
OBOWIĄZKI:
- obsługa programu kadrowo-płacowego- obsługa programu Płatnik- przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej przetargów i wymogów Prawa zamówień Publicznych- dbałość o płynny i terminowy przepływ dokumentacji księgowej- fakturowanie- obsługa urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

samodzielność i dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, punktualność

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu