Pracownik budowlany – do prac remontowych na powierzchni zakładu górniczego

POLBET S.A. jest firmą działająca na rynku budownictwa przemysłowego od 1994 roku. Współpracujemy z największymi światowymi dostawcami materiałów budowlanych oferując wykonawstwo specjalistycznych robót opartych na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Zatrudnimy pracowników budowlanych mających doświadczenie w robotach remontowych na powierzchni zakładów górniczych lub do przyuczenia, miejsce pracy: Jastrzębie -Zdrój.

Miejsce pracy: Żory

Zadania:
  • Organizacja miejsca pracy;
  • Wykonywanie prac remontowych przemysłowych konstrukcji żelbetowych lub stalowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży mile widziane – możliwość przyuczenia,

  • Punktualność,

  • Samodzielność,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia;
  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach;
  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)