title

Pracownik budowlany robót wykończeniowych

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Tuliszów
Numer: StPr/21/1497
OBOWIĄZKI:
Roboty malarskie, tapeciarskie, montaż płyt karton-gips, roboty glazurnicze i posadzkarskie, parkieciarskie, wykończeniowe.Praca na jedną zmianę w godzinach od 8:00 do 16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

- min. roczne doświadczenie zawodowe- znajomość języka angielskiego- znajomość technologii stosowanej w wykończeniówce- umiejętność obsługi maszyn i urządzeń stosowanych w budownictwie.

Miejsce pracy:

Tuliszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie