title

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/21/0585
OBOWIĄZKI:
prace tynkarskie, murarskie, glazurnicze, wykonywanie robót malarskich, montaż suchej zabudowy, inne prace wykończeniowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: sumienność, samodzielność, zaangażowanie i chęci do pracy
Uprawnienia: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Uprawnienia: poczucie odpowiedzialności za powierzone mienie - narzędzia i materiały
Uprawnienia: znajomość prac ogólnobudowlanych oraz umiejętność stosowania narzędzi

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie