title

Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Sączów
Numer: StPr/22/0488
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, zapoznanie z zakresem obowiązków, prace gospodarczo-porządkowe, prace przygotowawcze w zakresie tynkowania, instruktarz w zakresie zabudowy GKB, montaż zabudów GKB, prace gipsiarskie, prace malarskie, szkolenia z technologii zabudów GKB, szkolenia z doboru materiałów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Sączów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie